تبلیغات
جدیدترین قالب وبلاگ بلاگفا میهن بلاگ بلاگ اسکای زیبا بلاگ سایت دوطرفه لود سریع کم حجم - مجموعه اول اموزش و ابزار فتوشاپ
جدیدترین قالب وبلاگ بلاگفا میهن بلاگ بلاگ اسکای زیبا بلاگ سایت دوطرفه لود سریع کم حجم
بیا تم ( قالب) جدید دارم
شنبه 21 شهریور 1388

مجموعه اول اموزش و ابزار فتوشاپ

شنبه 21 شهریور 1388

نوع مطلب :
نویسنده :fg fg

1taktemp

مجموعه آموزش های تصویری فتوشاپ به همراه ۴ گیگابایت ابزار حرفه ای فتوشاپ:
آموزش هاای تصویری فتوشاپ که متفاوت با تمامی هر آنچه که تا به حال دیده اید؛ شامل ۱۰ آموزش است که هر آموزنده مبتدی را حرفه ای می کند که تمام دانستنی ها و ریزه کاری های فتوشاپ را یاد میگیرید.

مجموعه ابزار فتوشاپ شامل:
براش، پترین، پلاگین، اشکال، استایل، اکشن، طراح های آماده [ PSD ]، گرادینت  و … می باشد؛ که تمام نیاز های گرافیکی شما را بر آورده خواهد کرد.

و اما تفاوت این مجموعه  با  Top Secret در اینجاست که آموزش های موجود در آن  سطح بسیار بالایی دارند و کسانی که کار کردن با  ابزار فتوشاپ را بخوبی نمی دانند نمی توانند از آموزش ها بهره کافی را ببرند.

خصوصیات متفاوت این مجموعه آموزشی :
- آموزش های بسیار جالب و جدید و متفاوت
- کیفیت بالای تصاویر آموزش و توضیح کامل (زبان انگلیسی)
- یادگیری کاربرد ابزار فتوشاپ و نحوه استفاده صحیح از آنها
- در اختیار داشتن فایل PSD همه آموزش ها

+ تمامی سفارش ها ارسال شد و تا آخرهفته به دست شما عزیزان می رسد.

در بسته بندی نفیس مانند تصویر بالا و گرانتی محصول در صورت مشکل داشتن
تعداد – ۲ عدد DVD
قیمت – ۶۰۰۰ تومان

معرفی آموزش ها :


1

۱٫ آموزش زیبای رنگ پاشیده روی صورت که این آموزش بسیار جذاب می باشد و بصورت بسیار جالب و ساده چشمان رو می بندد بعد بوسیله براش ها رنگ رو ایجاد می کنند و با تغییرات در لایه ها تصویر را به این شکل که می بینید در می آورند.
مدت زمان این آموزش : ۲۰ دقیقه

بقیه توضیحات در ادامه مطلب …

2

۲٫ آموزش بسیار زیبا ایجاد شکل با دود سیگار هست (جنبه اخلاقی هم داره ) .آموزش به این صورت است که شخصی که دارد سیگار میکشد، دود حاصل از سیگار رو به شکل یک جمجمه انسان در می آورد که شما رو به وجد می آمورد.
مدت زمان آموزش : ۱ ساعت و ۴ دقیقه

3

۳٫ آموزش جالب مادر جنگل ( شاهزاده جنگل )  که مانند همه آموزش های انتخاب شده جالب است؛ که توسط یک عکس از جنگل و یک عکس خانم طرحی فوق العاده ساخته می شود . شما در این آموزش یاد میگیرد که چگونه با  ابزار و پلاگین های فتوشاپ به طور صحیح استفاده کنید.

4

۴٫ آموزش ساخته لایه های کدر یا مات که حتما تا حالا نمونه های زیادی از آن را دیده اید. برای مثال ویندوزهای ویستا  و ۷ که از این افکت بسیار جالب استفاده می کنند . این آموزش یک نمونه در ویندوز ویستا است که شما می توانید به راحتی این آموزش را در هر لایه ای که دوست دارید استفاده کنید.
مدت زمان آموزش :  ۱۵ دقیقه

5

۵٫ آموزش ساخت خطوط منحنی که کمتر کسی این روش رو میداند . با مشاهده این اموزش میبینید که چقدر ساده هست و می توان طرح های زیبایی  مانند این اموزش رنگارنگ ایجاد کنید .
مدت زمان آموزش : ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه

6

۶٫ آموزش ساخت پرتره های تصاویر که این آموزش با عکس یک کبوتر خاکستری آموزش داده میشود که شما آموزش تغییر رنگ و استفاده ار بافت ها Texture  و هچنین  ترکیب براش های با یکدیگر  و … می آموزید.
مدت زمان آموزش : ۴۰ دقیقه

7

۷٫ آموزش ساخت تصاویر تبلیغاتی که این آموزش بسیار بسیار جالب است. می بینید که چگونه تصویر یک بطری رو بصورت پوستر تبلیغاتی طراحی می کنند. آموزش ها گلچین شده بین بهترین ها هستند.
مدت زمان آموزش : ۲۰ دقیقه

8

۸٫ آموزش ساخت مجسمه ۳ بعدی که جالب توجه است . همراه تصویر یک گلدان مجسمه بسیار زیبا گرافیکی طراحی می کند . به دلیل بزرگ بودن سایز تصویر پیش نمایش آن را به صورت عکس متحرک برای شما قرار داده ایم .
مدت زمان آموزش : ۶۰ دقیقه

9

۹ . آموزش ساخت امواج طوفانی که وارد شهر شده است و در حال بردن مردم و ماشین ها است . این آموزش بسیار زیبا می باشد که می بینید چگونه با یک عکس ساده از یک خیابان که چند ماشین در آن وجود دارد این چنین تصویر زیبایی ایجاد میکند.
مدت زمان آموزش : ۶۰ دقیقه

10

۱۰ . آخرین آموزش که یکی از بهترین آموزش ها است (شاهنامه اخرش خوش است ) . این آموزش تشکیل شده از تصویر یک مرد عصبانی و یک بافت تنه درخت است . که پیش نهاد میشه این آموزش رو تا آخر دنبال کنید.

در بسته بندی نفیس مانند تصویر بالا و گرانتی محصول در صورت مشکل داشتن
تعداد – ۲ عدد DVD
قیمت – ۶۰۰۰ تومان(این قیمت کاهش پیدا نمی کند )

در دی وی دی ۲ این مجموعه هزاران ابزار فتوشاپ برای شما جمع اوری شده است :

مجموعه هزاران استایل های حرفه ای :

حرفه ای و کاربردی ترین پلاگین ها :

و براش استایل ، گرادینت و اکشن متنوع و زیبا .منبع:
http://www.taktemp.com